Úvod | | Kurzy aranžování květin

Kurzy aranžování květin


V roce 2003 jsme začaly prostorách Kulturního centra Zahrada v Praze 4 pořádat  floristické kurzy pro širokou veřejnost, které se nesou v duchu kdo má chuť využít vlastní nápady a fantazii. Snažíme se vždy učit zajímavé věci podle nových trendů, které přizpůsobujeme zdejším možnostem a finančním prostředkům.
Chceme dělat kurzy, které si může dovolit každý z nás.
Kurzy probíhají na jaře a na podzim.                                                                                                                           Od roku  2019 kurzy probíhají v Praze 4 na Chodově v CENTRU FILIPOVKA.                                                  Učíme zde základy aranžování.Naše kurzy navštěvují i studenti zahradnických škol a lidé zajímající se o práci v květinářství, kteří chtějí získat větší praxi v oboru.
V jarní části je  lekce věnována velikonoční výzdobě.
Konec podzimních kurzů se zabývá vánoční výzdobou.I když je téma každý rok stejné nedělají účastnící našich kurzů, kromě adventních věnců nikdy stejnou věc dvakrát. Chceme v pokračovacích kurzech učit je stále něco nového a zajímavého.
Pracujeme výhradně s živými květinami. Začátečníkům vysvětlujeme základy aranžování a pokročílí pracují samostaně, podle vlastní fantazie. Na kurzu většinou vyrábíme jedno velké aranžmá nebo kytici a k tomu jedno menší.

Kurzovné na 1 lekci 250,-Kč se platí zálohově na účet č. 115 263 30 39/3030, VS datum kurzu a do zprávy uveďte prosím své jméno.
Každý účastník kurzy si vždy na každé lekci platí spotřebovaný materiál, který si sám vybírá z naší široké nabídky cca 600,-Kč podle cen květin ve velkoobchodě. Materiál si zapisuje na lístek který je vždy na konci každé lekce sečten. Vše je založeno na vzájemné důvěře a klidné atmosféře hezkého posezení s květinami.

Další vaše dotazy Vám zodpovíme telefonicky na
mob. 603 791 609
nebo prostřednictvím elektronické pošty info@kvetinybabeta.cz

Náš kurz v současné době není rekvalifikační, ale zájmový pro vaše potěšení.