Úvod | Svatební dekorace

Svatební dekorace

Milé nevěsty pokud plánujete v letošním roce svatbu

Neváhejte, obrátit se s  důvěrou  na naši firmu Květiny Babeta.

I v této nelehké době nevěstám nabízíme ZDARMA odbornou konzultaci s naším MISTREM FLORISTOU, který poradí s výběrem květin a svatebními dekoracemi, na základě Vašich představ.
Máme bohaté zkušenosti se svatbami na zámku, statku, s obřady na zahradách a v parcích. V minulých letech jsme zdobili i svatby exotické.

Máme pro vás překvapení, začátkem jara spustíme NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY

O fotografie ze svatební sezóny 2020 nepřijdete, protože si je můžete zatím prohlédnout na našem         FACEBOOKU  https://www.facebook.com/KvetinyBabeta , kam je postupně doplňujeme.


Svatební kytice Babeta

Svatební kytice je jedním z nejdůležitějších doplňků svatby. Každá květina má svůj význam. Svatební vazba je velmi specifická a zajímavá. Kytice musí být zhotovena, jako šaty nevěstě na míru. Proto kytice v našem katalogu použijte pouze jako inspiraci, jaké kytice se dají udělat.

Myslete také na to, aby svatební kytice barevně a stylem ladila a s oblekem ženicha, který bude mít v klopě malou kytičku - KORSÁŽ. V našem svatebním katalogu najdete pro inspiraci několik druhů vazeb. Vyberte si tvar a druh květin. My Vám potom nabídneme několik možných variant zpracování.

Naší filozofií je individuální přístup k zákazníkům, respektování jejich představ, přání a finančních možností.

Vaše nápady budou vítány a společné s našimi zkušenostmi je provedeme k naší, ale hlavně k Vaší spokojenosti.
Pojďte tedy s námi, vstoupit do světa plného květin a vůní, zatím jen prostřednictvím našeho katalogu.